Preloader

ÜRÜNLERİMİZEtiket, Ribon ve Yıkama Talimatı

Termal Transfer Ribonlar Rulo halindeki şerit filmlerdir. Ribon Termal Transfer baskı yönteminde kullanılmaktadır. Termal transfer ribon üç katmandan oluşur. Ribonun orta kısmında film tabakası, bu tabakanın bir tarafında ısıyla sıvılaşan mürekkep, diğer tarafında da koruyucu tabaka bulunur.

Termal etiket, üzerinde koruyucu bir tabaka olmayan ve kağıda termal lamine edilerek elde edilen etiket çeşididir. Termal etiketin bu özelliği sayesinde yazıcının ısısı ile termal sıvılaşması sağlanır ve bu şekilde baskı, kağıdın üzerine alınır.

Etiketlerin üzerine baskı yapılabilmesini sağlayan malzemeye ribon adı verilir.Bu baskılama yöntemi için barkod yazıcı ürününden yardım alınmaktadır. Aynı zamanda baskılamanın tutması için termal transfer yönteminin de uygulanması gerekir.

Akmaz ve tofta olarak da adlandırılır.Yıkama talimatı; ürün bilgisinin, içerik bilgisinin, imalatçı, ithalatçı bilgisinin yer aldığı, kullanıcıya ürün içeriği ile bilgi veren, değişik tür kumaşlara baskı yapılarak üretilen etiket çeşitleridir. 

HAKKIMIZDABiz Kimiz?

MÜŞTERİLERİN ARTAN TALEPLERİNE VE İHTİYAÇLARINA YANIT VEREBİLMEK, EN İYİ HİZMETİ SUNABİLMEK İÇİN UYGUN FİYATLI VE KALİTELİ ÜRÜNLERİMİZİ SİZLERE ULAŞTIRMAYI TEMEL GÖREV KABUL EDEN, YERİNDE SAYMAYAN KENDİNİ SÜREKLİ GELİŞTİREN DİNAMİK BİR YAPIYA SAHİP OLAN ŞİRKETİMİZ HER GEÇEN GÜN DAHA İYİ OLMANIN YOLLARINI ARAMAKTADIR.

A KALİTE, GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİNE UYGUN TERCİH EDENLERİN MEMNUN KALACAĞI HATTA ÇEVRESİNE TAVSİYE EDEBİLECEĞİ ÜRÜNLERİ PİYASAYA SUNMAK, HİZMETLERİMİZİ HER KESİME ULAŞTIRMAK EN ÖNEMLİ HEDEFİMİZDİR.

VİZYONUMUZ

KALİTELİ ÜRÜN, UYGUN FİYAT VE GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ İLE TÜKETİCİNİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK.


MİSYONUMUZ

DOĞRU HİZMET, KALİTELİ ÜRÜN, UYGUN FİYAT VE VERMİŞ OLDUĞUMUZ GÜVEN ÇERÇEVESİNDE MÜŞTERİLERİMİZ İLE UZUN SÜRELER ÇALIŞMAK VE HİZMETLERİMİZİ HER TÜKETİCİYE ULAŞTIRMAK İÇİN KENDİMİZİ SÜREKLİ GELİŞTİREREK MEVCUT MÜŞTERİ PORTFÖYÜMÜZE BİR YENİSİNİ EKLEMEK.